Jysk i Leroy Merlin oraz, a także Castorama umożliwiają prosty dostęp do wielu promocji, na przykład do takich jak: obniżki na meble w Obi i artykuły dokoracyjne do wnętrz Praktiker. Oferty te to także wiele artykułów do aranżacji salonów, łazienek i sypialni Nomi, również biurka oraz szafy i dywany, pozwalą każdemu znaleźć dla siebie promocję w rozsądnej cenie.

Urządzanie i aranżacja wnętrz


Abra, Black Red White, Brico Marche, Castorama, Ikea, Jysk, Leroy Merlin, Nomi, Obi, Praktiker

Ciekawostka - jak urządzić dom / mieszkanie

Gdy meble zagracają pokój

Sklepy meblowe to zwykle wielkie hale, w których pojedynczo poustawiane szafki czy półki wydają się względnie nieduże. Często jednak gdy wymiary naszych mieszkań są niewielkie taki zakupiony mebel staje się nagle zbyt wielki, nie do ustawienia i zagraca pokój. By uniknąć tego problemu, dobrym rozwiązaniem jest narysowanie pokoju na papierze, starając się zachować proporcje. Umiejscowić w nim nasze meble i sprzęty, te które już mamy i te które planujemy zakupić, by przekonać się czy pomieszczą się w naszym pokoju.

Z dala od ściany

Ustawianie wszystkich mebli pod ścianą jest zapewne rozwiązaniem praktycznym, zwłaszcza gdy jest to mały pokój, ale wystrój pomieszczenia w ten sposób pokoju dziennego czy salonu ukazuje nasz brak koncepcji. Warto odsunąć niektóre meble i poustawiać je w pewnej odległości od ścian, staną się w ten sposób spójną całością i wspaniałym centralnym punktem.

By panowała harmonia

Myśląc nad aranżacją wnętrza, trzeba pomyśleć też o tym czy miejsce, otoczenie oraz charakter naszego mieszkania czy domu daje nam wolną rękę podczas urządzania. Zamieszkując nowo wybudowany blok nie należy wstawiać do niego samych antyków spowoduje to, że będą one wyglądały nienaturalnie i zbyt sztucznie. Podobnie jest w przypadku zamiłowania do jakichś miejsc i kultur. Gdy fascynują nas Indie, nie róbmy całego mieszkania w tym jednym stylu. Znacznie lepszym pomysłem będzie wykorzystanie jedynie kilku motywów z tej kultury czy po prostu zapożyczenie pewnych elementów. To sposób, by uzyskać stylizację taką jakiej oczekujemy, bez przeładowania i przytłoczenia.

Charakter drewna

Często zapominamy, że jeden drewniany mebel nie musi pasować do innego, drewno posiada pełno kolorów, odcieni i rodzajów usłojenia. Wybierając drewniane elementy do naszego domu musimy pamiętać, by ościeżnica, drzwi, podłogi, meble, oraz listwy przypodłogowe tworzyły spójna całość. Dobierając meble do pokoju, zwróćmy uwagę na kolor drzwi i podłogi, to do tych elementów należy dopasować nowe przedmioty. Ograniczmy się również do najlepiej dwóch kolorów drewna, pasujących do siebie, by nie dopuścić do zbyt dużej ilości jego rodzajów w jednym pomieszczeniu.

Znaczenie światła

Jeśli zależy nam, by oświetlenie tworzyło różne nastroje w różnych porach dnia, musimy sięgnąc po dodatkowe źródła światła, zamiast pozostawać przy oświetleniu górnym. Biurko, kącik do czytania, blaty w kuchni, stół do spożywania posiłku - każde z tych miejsc ma inną funkcjonalność ale musi być prawidłowo oświetlone. Można również pomyśleć nad oświetleniem obrazów czy zdjęć. W sklepach jeśli chodzi o rodzaje, wielkość, styl i kształt, wybór lamp jest ogromny, dlatego nie idźmy na łatwiznę i nie podwieszajmy pod sufitem mnóstwa halogenów.

Najczęściej przeglądane to Obi oraz Jysk i Castorama jak też Praktikeri Nomi

Wskazówka

Najpopularniejsze to Obi oraz Castorama i Jysk jak też Praktiker i Nomi

Linki Sponsorowane
Valid XHTML & CSS | Template Design www.ah-68.de | Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2011 StronazPromocjami.pl

Regulamin